31.maijā pie Tukuma ledus halles, sportiskā gaisotnē, tika organizēts lielisks pasākums sporta soļotājiem – “Modra Liepiņa kauss soļošanā 2026””
10 km distancē, pieredzējošie sportisti cīnījās par Latvijas čempionā titulu. Īsākās distances jaunatne mērojās spēkos par ātrākā soļotāja titulu un Modra kausu. Neatkarīģi no distances garuma cīņas gars valdīja visās vecuma grupās un visas distances garumā.
Sportisks prieks, kopā būšana – šī diena bija piepildīta ar pozitīvām emocijām un lielisku atmosfēru, kuru izbaudīja 13 Preiļu sporta skolas audzēkņi kopā ar domubiedriem no Līvāniem, Valmieras, Daugavpils un Tukuma!
Preiļu novada BJSS audzēkņi izcīnīja piecas medaļas. 1000m distancē 3. vieta Līgai Pastarei (U-12 grupa) un Evelīnai Makejevai (U-14 grupa); 3000m distancē 1.vieta Daniilam Danilovam (U-16 grupa ) un Aleksandram Kovaļam (U-18 grupa), 3.vieta Līvai Jukšai (U-18 grupa).
Paldies Modrim Liepiņam un viņa komandai no Tukuma vieglatlētikas nodaļas “Lielaisciems” par sporta sološanas tradīciju uzturēšanu un popularizēšanu, organizējot lieliskus svētkus.
Preiļu BJSS vieglatlētikas trenere Olga Borisova



Comments are closed