Latvijas 2018. gada jaunatnes meistarsacīkstes “C” grupā

1. janvārī Rīgas 37.vidusskolā norisinājās Latvijas 2018. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā “C” grupā (2005.gadā dzimušiem un jaunākiem). Zēnu vienspēlēs uzvarēja Romāns Streļčuks no Preiļu BJSS.

1. vietā starp meitenēm – Franciska Liniņa un Nellija Afanasjeva. 2. vietā meiteņu dubultspēlēs – Franciska Liniņa un Nellija Afanasjeva. 2. vietā jauktajās dubultspēlēs – Romāns Streļčuks un Franciska Liniņa, 3. vietā – Haralds Fjodorovs (Rēzeknes BJSS) un Nellija Afanasjeva.

Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkstes “B” grupā

10.-11. martā Rīgas 37. vidusskolā norisinājās Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā “B” grupā (2003.gadā dzimušiem un jaunākiem). Godalgotas vietas čempionātā ieguva arī Preiļu BJSS jaunie galda tenisisti:

1. vietā jauniešiem – Deniss Vasiļjevs, 3. vietā – Raimonds Mūrnieks
  2. vietā zēnu dubultspēlēs – Deniss Vasiļjevs un Raimonds Mūrnieks
  3. vietā jauktajās dubultspēlēs – Romāns Streļčuks un Rēzija Meļke (Iecavas novada SS Dartija), 3. vietā – Raimonds Mūrnieks un Jūlija Kirevičeva (Rīgas 3.BJSS).

Latvijas 2018. gada jaunatnes meistarsacīkstes vecākajā „A” grupā

4.-15. aprīlī Preiļos norisinājās Latvijas 2018. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā vecākajā „A” grupā. Jaunietēm par čempioni kļuva Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS), dubultspēlēs jaunietēm par čempionēm kļuva Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS) un Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS), bet jauniešiem – Markuss Sīlis (Kuldīgas SS) un Deniss Vasiļjevs (Preiļu BJSS). Jauktajās dubultspēlēs čempionu titulu ieguva Valērija Naumova (Jēkabpils SS) un Deniss Vasiļjevs (Preiļu BJSS).

3.vietā jauniešiem – Aleksandrs Pahomovs un Deniss Vasiļjevs. 3. vietā dubultspēlēs jauniešiem – Aleksandrs Pahomovs un Raimonds Mūrnieks. 3. vietā jauktajās dubultspēlēs – Diāna Afanasjeva un Aleksandrs Pahomovs.

Starptautiskās jauniešu galda tenisa sacensības “Estonian Junior & Cadets Open 2018”

No 9.-11. novembrim Igaunijas pilsētā Hāpsalā norisinājās prestižas starptautiskas jauniešu galda tenisa sacensības “Estonian Junior & Cadets Open 2018”, kurās ar teicamiem panākumiem startēja arī Preiļu novada jaunās sportistes.

Meiteņu mini kadetu komanda, kurā startēja Adele Annija Vīnerte (Rīgas 3.BJSS), Franciska Liniņa un Nellija Afanasjeva, izcīnīja zelta medaļas, bet meiteņu junioru komanda, kuras sastāvā cīnījās Sabina Musajeva (Rīgas 3. BJSS), Diāna Afanasjeva un Rēzija Meļķe (SS Dartija), ieguva bronzas medaļas, piekāpjoties tikai zelta medaļu ieguvējām – Krievijas komandai! Individuālajā konkurencē mini kadetiem meitenēm 7. vietu ieguva Franciska Liniņa.

Informāciju no Latvijas Galda Tenisa federācijas mājas lapas www.lgtf.lv apkopoja
Maija Paegle