Kategorija:

No 12. janvāra līdz 13. janvārim Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas 2019. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā “C” grupā (2006. gadā dzimušie un jaunāki). No Preiļiem čempionātā piedalījās trīs jaunās sportistes – Franciska Liniņa, Anastasija Zabalujeva un Nellija Afanasjeva.

Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas treneris galda tenisā Anatolijs Isajevs pastāstīja, ka čempionātā dalībnieku nebija īpaši daudz – kopumā meistarsacīkstēs piedalījās 28 puiši un 22 meitenes. Vairākus sportistus no ierašanās atturēja attālums līdz Liepājai, savukārt daudziem sportistiem palikt mājās nācies slimības dēļ.

Par Latvijas čempioni meiteņu vienspēlēs U-13 grupā tika kronēta Franciska Liniņa, 2. vietā – Nellija Afanasjeva, Anastasijai Zabalujevai – 10. vieta meistarsacīkstēs.

Meiteņu dubultspēlēs no 7 pāriem par čempionēm kļuva Nellija Afanasjeva un Franciska Liniņa. Savukārt jauktajās dubultspēlēs čempionu titulu ieguva Nellija Afanasjeva un Haralds Fjodorovs (Rēzekne). Franciskai Liniņai kopā ar Ģirtu Gaini (Rīga) izcīnīta 3. vieta jauktajās dubultspēlēs čempionātā.

Kopumā četri čempionāta kausi no astoņiem atceļoja uz Preiļiem, rīdzinieki aizveda divus kausus, divi kausi nokļuva Rēzeknē.

Apsveicam sacensību uzvarētājus!

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste