Kategorija:

6. augustā Kuldīgas pilsētas iedzīvotāji savās ielās baudīja skrējēju pūli. Visizturīgākajiem bija jāapļo pusmaratona distance – 21,0975 km astoņus apļus, izturīgajiem 10 km distance bija iekļauta četros apļos, bet ātrajiem 5 km distance – divos apļos.

Preiļu novada garo distanču baudītāji bija redzami pusmaratona distancē. Tie bija Preiļu novada BJSS tikko absolvējušais Raivo Liniņš, kurš distanci veica 1:20:28 un starp 74 grupas skrējējiem spēja uzrādīt augsto 9 labāko rezultātu un meitene no Sutriem – Līga Rusiņa ar astoto labāko grupas rezultātu veica distanci 1:38:41.

Desmit kilometru distancei uzticīgie Leonīds un Natālija savās grupās bija  starp līderiem un piedāvāto distanci veica attiecīgi 0:46:28 un  0:45:17 min. Natālija arī šoreiz distanci veica kā piektā ātrākā sieviete.  Sveicam ar paveikto!

Rezultāti apskatāmi vietnē sportlat.lv. Diemžēl mūsu skrējēji ir tik ātri, ka organizatori nespēj noķert tos savā objektīvā. Tāpēc bildes no dalībnieku arhīva.  Priekšā starts Ventspilī 17.09.2022.

 

Mārīte Pokšāne
Preiļu novada BJSS pieaugušo sporta pasākumu organizatore