Kategorija:

Aizvadītajā sestdienā, 20. maijā, jau devīto gadu lieli un mazi skrējēji tikās Riebiņos, lai kopā ar titulēto vieglatlēti Anitu Siliņu (Kažemāku) svinētu skriešanas svētkus, piedaloties tradicionālajā krosā pa Riebiņu ielām, kas šogad saņēma apzīmējumu – sporta festivāls Riebiņos “FIZ/KULTŪRA”, apvienojot gan sporta, gan kultūras aktivitātes.
Anitas iedrošināti un Riebiņi vidusskolas sporta skolotājas Mārīters Pokšānes mudināti, Riebiņos pulcējās vairāk kā 200 pasākuma dalībnieki gan no Riebiņu vidusskolas, gan citām Preiļu novada izglītības iestādēm, kā arī ciemiņi no citām pašvaldībām, lai dotos distancē un pievarētu 1000m, 3000m vai 6000m.
Šķērsojot finiša līniju, katrs sacensību dalībnieks saņēma gan līdzjutēju atbalstu, gan AS “Preiļu siers” dāvinātos sieriņus, bet ātrākajiem savos vecuma posmos tika pasniegtas medaļas un Anitas Siliņas sarūpētās sponsoru balvas. Savukārt Riebiņu vidusskolas absolvents Iļja Danilovs un “Zirgu Oāze” sarūpēja balvas pieaugušo komandām, bet mazākajiem – izjādi ar poniju. Pie piemiņas kausiem tika komandas: RVS (Anastasija Leitāne, Katrīna Damba, Gatis Pokšāns un Emīls Bramanis), Preiļi un Preilenes (Natālija Krupina, Antra Veigule, Leonīds Valdonis un Renārs Valdonis) un komanda “Skrien Jēkabpils!” (Jūlija Vāvere, Santa Auziņa-Kravale, Kaspars Kravalis, Jānis Jerofejevs).
Neatņemama krosa sastāvdaļa – pēc pievarētā skrējiena, sātīgās putras un karstās tējas baudīšana, par kuras pagatavošanu rūpējās Riebiņu vidusskolas pavāres Anitas Cakules virsvadībā. Savukārt pirms medaļu un piemiņas balvu pasniegšanas, klātesošos ar sava repertuāra populārākajām dziesmām priecēja Nikolajs Puzikovs.
Sirsnīgs paldies visiem dalībniekiem par sniegumu, organizatoriem par paveikto darbu un atbalstītājiem par balvām! Uz tikšanos jau nākamgad!

Sacensību rezultāti (xls)

Preiļu BJSS pieaugušo sporta organizators R. Naglis

« gada 2 »