Kategorija:

Šogad Latvijas čempionātā kopumā startēja 15 komandas, starp kurām arī komanda no Preiļu novada, kurā apvienojās Sandis Gribuška no Pelēčiem, Māris Āriņš no Aglonas, Aldis Kalvāns no Rušonas, bet kā rezervists – Aldis Trimalnieks no Jaunaglonas.

Latvijas čempionāts zemledus makšķerēšanā tika organizēts trīs posmos, katrā divas kārtas. Pirmais posms norisinājās Balvos (Balvu ezers), otrais – Jēkabpilī (Radžu ūdenskrātuve) un noslēdzošais čempionāta posms tika aizvadīts Limbažos (Limbažu lielezers). Sasummējot visu posmu rezultātus, Preiļu novada komanda “Tava Cope” kopvērtējumā ierindojās godalgotajā trešajā vietā, izcīnot bronzas godalgas. Tāpat individuālajā vērtējumā godalgoto trešo vietu ieņēma Māris Āriņš. Apsveicam mūsu makšķerniekus!

Paldies Preiļu novada domei, Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolai un Aglonas pašvaldībai par transporta nodrošināšanu un finansiālu atbalstu.

Jāpiebilst, ka Lavijas izlases sastāvā, kura startēja Pasaules čempionātā, tika iekļauti arī mūsu komandas dalībnieki: Māris Āriņš un Sandis Gribuška. 12 komandu konkurencē Latvija ieņēma 8 vietu. Čempionāts notika Lietuvā netālu no Šauļu pilsētas Rekyva ezerā. Rezultātus un fotogrāfijas var aplūkot www.copeslietas.lv

Savukārt jau 5. martā tiekamies Preiļu novada čempionātā zemledus makšķerēšanā uz viena no Aglonas pašvaldības teritorijā esošajiem ezeriem.

 

Aglonas pieaugušo sporta organizators
Andris Kurmis