Categories:

Aizvadītajā nedēļas nogalē turpinājās Augšdaugavas novada čempionāts basketbolā, kurā Preiļu komanda aizvadīja divas spēles, vispirms tiekoties ar Pilskalnes, tad – Višķu komandu.
Spēles ritējums bija diezgan līdzvērtīgs, taču, pieviļot metienu precizitātei, nācās atzīt Pilskalnes komandas pārākumu ar 52:79. Rezultatīvākais spēlētājs mūsējo rindās – Nauris Lazda ar 16 gūtajiem punktiem.
Otrajā spēlē pret Višķu komandu cīņas gaita arī bija līdzīga, taču Lāču pamatskolas sporta zāles grozi negribīgi ņēma pretī Preiļu komandas spēlētāju raidītos metienus, turpinot biežāk velties ārā. Šajā spēlē Višķu komanda nostiprināja savu uzvaru trešās ceturtdaļas pēdējā minūtē, kad viesu komandas līderis M. Garjančiks radīja grozā 3 trīspunktu metienus pēc kārtas, tostarp pēdējo no tiem līdz ar ceturtdaļas beigu signālu, iemetot bumbu grozā no laukuma centra. Gala rezultāts 68:91. Rezultatīvākais spēlētājs Preiļu komandā – Kārlis Kurcenbaums ar 30 punktiem.
Nākamā spēle plānota 5. Martā, kad mūsējiem pretī stāsies Naujenes komanda.