Categories:

3.un 4. februārī Kuldīgā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, U14 un U16 vecuma grupās. Teicamu sniegumu uzrādīja vairāki Preiļu novada BJSS jaunie vieglatlēti, kuri iepriecināja ar godalgām.

Par Latvijas čempioni, U16 grupā, kļuva Markuss Soms trīssoļlēkšanā ar rezultātu 12m 21cm.

Sudraba medaļu izcīnīja Guntis Sparāns augstlēkšanā ar rezultātu 1m 83cm un bronzas –Markusam Somam augstlēkšanā ar rezultātu 1m 74 cm.

Piekto vieta lodes grūšanā izcīnīja Edvards Brakovskis( rez.12m 32cm)

Sesto vietu stafetes skrējienā 4x200m izcīnīja Mārtiņš Sparāns, Edvards Brakovskis, Guntis Sparāns, Markuss Soms – 1min 46,70 sekundes.. Septīto vietu 60m skrējienā izcīnīja Mārtiņš Matisāns , 8.vieta Dainim Strodam lodes grūšanā ar rezultātu 11m35 cm. Komandā startēja Franciska Liniņa (MSĢ)200m un 400m, Raivis Bogotais lodes grūšanā un Ērika Some (U-14) 60m skrējienā.

Lepojamies ar mūsu audzēkņiem un sakām paldies treneriem Staņislavam Stankevičam un Jānim Brakovskim !!!