Kategorija:

4.-5. februārī slēpošanas un biatlona centrā Cēsis norisinājās “Latvijas čempionāts biatlonā 2023” 1.kārta.  Sacensības notika divās disciplīnās- sprintā un individuālā distancē. Lai startētu sportistam jāprot ne tikai labi slēpot, bet arī no 50m attāluma precīzi šaut mērķī. Par katru nesašautu mērķi sprintā ir jāveic papildu aplis, bet individuālajā distancē tiek pievienota soda minūte par katru nesašauto mērķi pie distancē pavadītā laika.

Preiļu novada komandas godu M60 grupā aizstāvēja pieredzējušie slēpotāji – Leonīds Valdonis un Feoktists Pušņakovs. Mūsu sportistiem sprinta distance bija 5.1km gara ar 2 šaušanām, bet individuālā distance 7.5km gara ar 4 šaušanas reizēm. Sveicam Feoktistu ar izcīnīto 3.vietu abās disciplīnās un Leonīdu ar 1. vietu sprintā, 2. vietu individuālajā distancē.

5.februārī Ziemeļlatgales sporta centrs aicināja uz sacensībām slēpotājus. Atsaucīgās ausis bija arī starp mūsu novadniekiem. Dabas parkā “Balkānu kalni” balvas izcīņa distanču slēpošanā nesa gandarījumu un medaļas K.Pīnupam (2.vieta) un M.Indrikovam (3.vieta).

Sveicam mūsu nepārspējamos slēpošanas un šaušanas meistarus!

Foto no dalībnieku arhīva

Preiļu novada BJSS pieaugušo sporta pasākumu organizatore Mārīte Pokšāne