Kategorija:

Šoreiz LČ notika Jelgavā 29.-30. jūnijā, uz kurieni devās salīdzinoši daudz jauno vieglatlētu no Preiļu bjss – 20 dalībnieki, kuri bija izpildījuši normatīvus, lai uz turieni tiktu.
Pirmajā sacensību dienā mūsu sportistiem izdevās tikt pie 3 medaļām – 1.vieta Markusam Somam trīsoļlēkšanā ar rez. 12m90cm, otrā vieta 4x100m stafetē, kur nācās nedaudz piekāpties SP Arkādijas sportistiem, mūsu komandu pārstāvēja – Roberts Gžibovskis, Edvards Brakovskis, Mārtiņš Matisāns un Markuss Soms un 3.vieta lodes grūšanā Edvardam Brakovskim, kuram nācās pacīnīties ar mūsu pašu puisi Daini Strodu, kurš palika 4.vietā.

Otrā sacensību diena iesākās ar soļotāju startiem, kuri tika pie 4 medaļām- 1.vieta Aleksandrs Kovaļs U-14gr, 3.vieta Igoram Bīmanim U-14gr., 3.vieta Līvai Jukšai U-14 grupā un 3.vieta Alisei Čačai U-16 gr.

Pie sudraba godalgas tika Ladomirs Povoroznijs diska mešanā U-14gr, kurš izcīnija arī 4.vietu lodes grūšanā. Edvards Brakovskis ar personīgo rekordu ieņēma 3.vietu tālēkšanā pacīnoties ar Mārtiņu Matisānu, kurš palika 4., bet jāpiebilst, ka Mārtiņam pacīnīties par augstāku vietu traucēja savainojums. Augstlēkšanā 3.vietu izcīnija Markuss Soms, bet Guntis Sparāns palika 4.vietā. Jāsaka, ka šis čempionāts Preiļu vieglatlētiem izdevās ļoti veiksmīgs, jo mājās tika pārvestas 10 medaļas, kas nav maz, turklāt Markus Soms un Edvards Brakovskis tika iekļauti Latvijas izlases sastāvā, kur pārstāvēs mūsu valsti Baltijas čempionātā U-16 grupā – vēlam veiksmi!
Paldies jāsaka mūsu treneriem – Staņislavam Stankevičam, Olgai Borisovai, Mārītei Pokšānei, Jānim Upeniekam un Jānim Brakovskim par audzēkņu sagatavošanu LČ.