21.decembrī Jēkabpils 3.vidusskolā notika Jēkabpils sporta skolas “Ziemassvētku kauss” vieglatlētikā U-16 un U-18 gr.. Sacensības notika komandu un individuālajā cīņā. Sacensībās startēja 20 Preiļu novada BJSS vieglatlēti. Komandu cīņā Preiļu novada BJSS zēnu komanda izcīnīja 2.vietu. Komandai punktus deva  Mārtiņš Matisāns (60 m skrējiens- 5.vieta); Daniels Kristiāns Kudeika (1500m skr.- 10.vieta), Markuss Soms (tāllēkšana – 4.vieta), Matīss Sparāns (augstlēkšana – 2.vieta) un 2.vieta 4 x 150m stafetes skrējienā(Mārtiņš Matisāns, Dominiks Kusiņš, Meldris Grīnbergs, Roberts Gžibovskis)

Individuālo godalgotu vietu ieguvēji:

1.vietas ieguvējs: Guntis Sparāns 60m barjerskrējienā(U-16)

2.vietas ieguvēji: Dominiks Kusiņš 60m barjerskrējienā(U-16); Gustavs Eriņš lodes grūšanā(U-18); Matīss Sparāns augstlēkšanā; Dainis Strods lodes grūšanā(U-16); 4x150m stafetes skrējienā: Mārtiņš Matisāns, Dominiks Kusiņš, Meldris Grīnbergs, Roberts Gžibovskis

3.vietas ieguvējs: Markuss Soms augstlēkšanā

Apsveicam sportistus un trenerus !

Preiļu novada BJSS metodiķe Viktorija Neištadte