Preiļu novada BJSS jaunie vieglatlēti pārstāv Latvijas komandu starptautiskajā vieglatlētikas festivālā Athletics Unlimited Games Polijā (Krakova)

PAP / Łukasz Gągulski

Šī gada 11.08.- 15.08 Polijas pilsētā Krakovā notika starptautiskais vieglatlētikas festivāls Athletics Unlimited Games, kurā piedalījās 10 valstu komandas – Polija, Rumānija, Ungārija, Čehija, Slovākija, Austrija, Bulgārija, Ukraina, Lietuva un Latvija.

Prieks, ka Latvijas komandu pārstāvēja 8 Preiļu novada audzēkņi, kuri bija izcīnījuši tiesības labi nostartējot Latvijas U-14 čempionātā vieglatlētikā, un līdz ar to tika iekļauti Latvijas komandas sastāvā. Latvijas komandas sastāvā bija 40 zēni un 40 meitenes no visas Latvijas. Preiļu BJSS pārstāvēja – Anastasija Ivanova, Līva Jukša, Raivis Bogotais, Ralfs Naglinskis, Mārtiņš Matisāns, Edvards Brakovskis, Dominiks Kusiņš un Guntis Sparāns.

Šīs sacensības atšķīrās ar to, ka tās bija komandu sacensības, līdz ar to katra dalībnieka uzrādītais rezultāts veidoja Latvijas komandas kopējo rezultātu. Liels prieks bija, kad Latvijas komanda izcīnīja 3.vietu kopvērtējumā un līdz ar to tiekot pie bronzas medaļām un līdz ar to arī mūsu jaunie vieglatlēti tika pie bronzas medaļām. Liels paldies jāsaka vecākiem, treneriem – O. Borisovai, M.Pokšānei, S.Stankevičam un J.Brakovskim.

Preiļu novada BJSS vieglatlētikas nodaļas atbildīgais treneris par U- 14 grupu – Jānis Brakovskis