Kategorija:

Sestdien, 5. februārī Preiļu basketbola komanda Augšdaugavas novada atklātajā čempionātā noslēdza pirmo apli, izcīnot uzvaru pār Ambeļu komandu ar rezultātu 59:53. Jau pirms spēles bija jūtams, ka komanda ir noskaņojusies parādīt laukumā spēcīgu sniegumu. Tas arī tika apliecināts pirmajā puslaikā, pabeidzot to ar 13 punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā spēles ritējums bija par labu Ambeļiem. Pēdējā ceturtdaļā neilgi pirms spēles beigām uz tablo Preiļu komandai bija vairs tikai 4 punktu pārsvars, bet uzvara tika noturēta. Rezultatīvākie spēlētāji Nauris Lazda ar 19 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām. Kārlim Kurcenbaumam 14 punkti un arī 15 bumbas zem groziem. Svētdien tika plānots sākt otro apli pret Višku komandu, bet sakarā ar saslimstību pretinieku komandā, spēle ir pārcelta uz nenoteiktu laiku. Nākamā spēle jau šo sestdien 12. februārī 14:30 pret Pilskalnes komandu, Laču pamatskolas sporta zālē, Locikos.