Kategorija:

8.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika cīņa par Latvijas čempionu nosaukumiem un godalgotajām vietām. Tikai pēc atlases sacensībām ,uzrādot labus rezultātus Jēkabpilī, astoņi mūsu skolas sportisti izcīnīja tiesības  startēt Latvijas čempionātā telpās U-14 vieglatlētikā.

1.vietu izcīnīja:  Edvards Brakovskis  tāllēkšanā ar rez.4,55 un Guntis Sparāns augstlēkšanā ar rez.1,48

3.vietu izcīnīja Mārtiņš Matisāns 60m skrējienā ar rez. 8,37

4.vietu- Guntis Sparāns tāllēkšānā un Edvards Brakovskis lodes grūšanā

5.-16.vietu ir izcīnīja: Dominiks Kusiņš (7.vieta augstlēkšanā), Olivers Šembels (augstlēkšanā), Mārtiņš Matisāns (9.vieta 300m skrējienā), Kate Kaļāne (10.vieta lodes grūšanā) un Intars Veliks (16.vieta 1000m skrējienā).

Visi sportisti uzlabojuši savus personīgus rezultātus, Apsveicam ar veiksmīgiem startiem sportistus un viņu trenerus Jāņi Brakovski, Staņislavu Stankeviču, Ronaldu Vucānu ,Mārīti Pokšāni, Feoktistu Pušņakovu.

Novēlām labus startus mūsu sportistiem Latvijas čempionātā U-18 un U-20 gr. vieglatlētikā, kurš notiks 11.-12.februārī Kuldīgā!