23.martā Preiļu 1.pamatskolas zālē notika Preiļu, Līvānu, Riebiņu , Vārkavas un Aglonas skolēnu sporta spēles florbolā. Piecu komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja sporta skolotāja Jāņa Ondzula sagatavotā Preiļu 1.pamatskolas 5.klašu gr. 1.komanda.Komanda spēlēja: Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns, Valters Pūdžs, Dairis Reliņš, Tomašs Vaivods, Kārlis Adamovičs, Daniels Ancāns, Gints Šņepsts. 2.vietu izcīnīja par gadu jaunāki Preiļu 1.pamatskolas 4.klases skolēni – sporta skolotāja Ingas Haritonova. 3.vietu izcīnīja Galēnu pamatskolas komanda- sporta skolotājs Jānis Upenieks.

Uzvarētājkomandai ir tiesības piedalīties Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs florbolā, kuras notiks š.g. 4.aprīlī Preiļu 1.p.skolas sporta zālē.

Viktorija Neištadte- Preiļu novada BJSS metodiķe