19.februārī Preiļu 2.vidusskolas manēžā noslēdzās 3.posma Preiļu novada BJSS jauno vieglatlētu sacensības “Mazā balva”. Sacensībās piedalījās  dalībnieki no Preiļu 1.pamatskolas, Preiļu 2.vidusskolas, Vārkavas vidusskolas, Riebiņu vidusskolas, Pelēču pamatskolas,Aglonas vidusskolas,Sīļukalna pamatskolas, Galēnu pamatskolas, Salas pamatskolas, Dravnieku pamatskolas. Kopvērtējumā tika vērtēti 2 posmu labākie rezultāti un uzvarētāji tika apbalvoti ar kausiem un medaļām. Sacensībās tika uzlaboti 7 šo sacensību rekordi, par ko sportisti saņēma balvas par rekordu labošanu. Sacensības notika divās vecuma grupās meitenēm un zēniem – 7 disciplīnās: 60m skrējienā, 60 m barjerskrējienā, 1000 m skrējienā, 1000m sporta soļošanā, augstlēkšanā, tāllēkšanā, lodes grūšanā un 4x 1 aplis stafetes skrējienā.

Sacensību rekordus laboja vai atkārtoja :

D grupā- Beāte Cirša (Preiļu 1.psk.) – augstlēkšanā (125 cm)

D grupā –Megija Rumaka(Preiļu 1.psk.)-60 m/b(11,5)

D grupā –Markuss Soms(Pelēču psk.)-lodes grūšanā(10m 47 cm)

D grupā -Franciska Liniņa (Preiļu 1.psk.) – 1000m skrējienā(3min 50,0)

C grupā- Nikita Baikovs(Riebiņu vsk.) -60m/b skrējienā(10,0)

C grupā – Sofja Kirillova(JE PVĢ)- 1000m soļošanā(5min 19,6)

C grupā- Arturs Valters (Preiļu 1.psk.) –augstlēkšanā(145vm)

Uzvarētāji sacensību kopvērtējumā

C grupā :60m- Arturs Valters,Džesika Sirotina ;60m barjerskrējienā – Nikita Baikovs,Enija Rumaka;1000m skrējienā-Aleks Upenieks,Liāna Barovska;1000m soļošanā-Ignats Vilcāns, Sofja Kirillova; tāllēkšanā – Nikita Baikovs,Džesika Sirotina; augstlēkšanā-Arturs Valters,Patrīcija Bitāne; lodes grūšanā- Rinalds Božis,Marta Beča.

D grupā :60m- Raivis Bogotais, Helena Jeļņikova ;60m barjerskrējienā-Sandijs Baltgalvis, Megija Rumaka;1000m skrējienā-Mārtiņš Matisāns, Franciska Liniņa;1000m soļošanā-Reinis Lacs,Violeta Ivanova ; tāllēkšanā –Iļja Volkovs, Megija Rumaka; augstlēkšanā-Markuss Soms, Beāte Cirša; lodes grūšanā- Markuss Soms, Angelina Kitajeva.

Paldies Preiļu,Vārkavas,Aglonas un Riebiņu novadiem, skolotājiem un treneriem par sacensību organizēšanu!

Ž.Kufina-   Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktora vietniece izgl. jomā