Kategorija:

Šī gada 4. un 5. aprīlī Preiļu novada BJSS volejbolistēm bija iespēja piedalīties Starptautiskajā volejbola turnīrā Viļņā , kur piedalījās 10 meiteņu komandas (2005.dz.gada un jaunākas) no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas.

Komandas bija sadalītas divās apakšgrupās. Preiļu meitenēm pretī stājās komandas no Kauņas (Lietuva),  Viļņas- R.Š. (Lietuva), Grodņas (Baltkrievija) un Daugavpils. Vinnējot Viļņas un Daugavpils volejbolistes 2:0, zaudējot Grodņas komandai 2:0 un nospēlējot ar Kauņu 1:1, apakšgrupā ierindojās trešajā vietā. Apakšgrupas vietas sadalījumu izšķīra  tikai mazie punkti, jo Preiļu un Kauņas komandām bija vienāds punktu skaits. Kauņas komandai tika tā iespēja palikt apakšgrupas otrajā vietā un finālos spēlēt par 1.-4.vietām. Savukārt, Preiļu jaunajām volejbolistēm, paliekot apakšgrupas trešajā vietā, nākošajā dienā bija jāspēlē par 5.-8.vietām.

Finālu dienas pirmajā spēlē mūsu meitenes spēlēja ar Viļņas-V.D. komandu un vinnējot ar rezultātu 2:1 nākošajā spēlē cīnījās pret Kaļiņingradas meitenēm par 5.-6.vietām. Sīvā cīņā mūsu volejbolistēm nācās piekāpties ar rezultātu 0:2. Līdz ar ko,  turnīra kopvērtējumā Preiļu novada BJSS meitenes ierindojās 6.vietā.

Komandā spēlēja: Annija Maderniece, Evelīna Kokoriša, Everita Stikāne, Karīna Anspoka, Anastasija Kivriņa, Amanda Klindžāne, Enija Rumaka, Megija Rumaka, Viktorija Ivanņikova, Laine Līga Elste, Iluta Vaikule, Linda Gribuste.

Par labāko spēlētāju Preiļu komandā tika atzīta Evelīna Kokoriša.

Pirmo vietu turnīrā izcīnīja Grodņas komanda, otro – Rīga, trešās – Kauņa un ceturtās palika Viļņas – A.J.komanda.

Paldies jāsaka Preiļu novada BJSS par iespēju piedalīties šāda mēroga turnīrā, jo šādi turnīri dod labu pieredzi un motivāciju jaunām meitenēm trenēties un tiekties pēc labākiem rezultātiem.

 

Preiļu novada BJSS volejbola trenere Inta Rumaka