Kategorija:

Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas jaunākie vieglatlēti piedalījās 11.martā – “Jēkabpils Sporta skolas organizētās atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām.”, kuras norisinājās Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā.

Jaunajiem vieglatlētiem šīs sacensības bija laba pieredze, lai attīstītu sacensību pieredzi.

Sacensības piedalījās un par medaļām cīnījās deviņas sporta skolas. Kopā 144 jaunie sportisti.  No Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skolas piedalījās 21 audzēknis.  Mūsu sporta skolas audzēkņi savās vecuma grupās izcīnīja 3 godalgotas vietas: divas otrās vietas un viena trešā vieta.

2.vietu U10 vecuma grupā izcīnīja Artūrs Podnieks – 300m ar rez. 1:03.12. (Trenere- Lāsma Grīnberga)

2.vietu U12 vecuma grupā izcīnīja Elīna Buķe – 600m ar rez. 2:15.65. (Trenere- Lāsma Grīnberga)

3.vietu U10 vecuma grupā izcīnīja Karīna Dorofejeva ar rez. 2.77m. (Trenere – Olga Borisova)

Lai gan divi sporta skolas audzēkņi netika pie godalgotajām vietam, bet izrādija lielu cīņas sparu un nedaudz atpaliekot no 3. vietas  Edvards Opolais (Trenere- Lāsma Grīnberga) ieguva divas 4. vietas –   tāllēkšanā un 300m un Daniils Danilovs (Trenere – Olga Borisova) 4. vieta- 600m.

Sveicam trenerus un audzēkņus ar sasniegumiem!