Kategorija:

18.matrā Daugavpilī notika 19. H.Silova sacensības augstlēkšanā. Preiļu novada BJSS sacensībās pārstāvēja 7audzēkņi (treneri M.Pokšāne, A.Iļjins un S.Stankevičs).

Atzīstami startēja U-16 grupas augstlēcēji. 18 sportistu konkurencē mūsu jaunieši izcīnīja pirmās četras, 7. un 8. vietas. 1. un 2. vietu  ar personīgajiem rekordiem – 1,76 m – izcīnīja attiecīgi Matīss Sparāns un  Nikita Baikovs. Šie rezultāti ļāva sportistiem ierindoties visu 19 turnīru uzrādīto rezultātu pirmajā desmitniekā. 3. un 4. vietu ar vienādu rezultātu – 1,70 m – izcīnīja attiecīgi Arturs Valters un Daniils Kožemjakins. 1,55 m pieveica Markuss Soms un Olegs Seleckis. Olegam tas ir arī personīgais rekords.

Teicams starts bija Guntim Sparānam U-14 grupā. Pārliecinoši tika izcīnīta 1. vieta ar rezultātu 1,60 m. Tas bija 2. visu laiku labākais šī turnīra rezultāts. Sacensību rekordu sasniegt liedza nogurums pēc sīvās cīņas iepriekšējā dienā Latvijas čempionātā daudzcīņā, kur Guntis augstlēkšanā pārlēca 1,67 m augstu latiņu.