Veiksmīgs izrādījās Preiļu skrējēju saimes brauciens uz Stirnu buka 7.posma mājvietu Gaujas senlejā – Līgatnē. Kā jau pavasara pusē tika minēts, ka šogad Stirnu buka taku skriešanā ir jauninājums – skolu čempionāts, kuru veiksmīgi bija uzsākuši Preiļu 1. pamatskolas un JEPVĢ audzēkņi. Turpinājums arī ne mazāk ievērības cienīgs. Savās vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva Raivo Liniņš U16V, Rainers Trubačs U18V un Ilze Borbale U18S. Vēl pirmajā sešiniekā atzīmējās Markuss Kurašovs ( 5.vieta U14V ), Mārcis Adamovičs ( 5.vieta U18V ), Emija Verčinska ( 6.vieta U18S ), bet Franciskai Liniņai un Valteram Pūdžam 7.vietas savās vecuma grupās. Veiksmīgi ar sarežģīto trasi galā tika arī Edijs Valainis, Nikola Djubina un Vjačeslavs Krupins. Ļoti labi starti mūsējiem arī Stirnu buka distancē ( 21 km ), kur Anita Kažemāka izcīnīja 2.vietu SB2 grupā, bet mūsu seniori Pēteris Trubačs (VB3) un Aivars Žugris (VB4) kāpa uz goda pjedestāla 3.pakāpiena savās vecuma grupās.

Interesentiem iesaku atverot organizatoru mājas lapu www.stirnubuks.lv papētīt ne tikai rezultātus, bet apskatīt arī fotogaleriju – dodu garantiju, ka  dalībnieku pulks no mūsu pilsētas šajās piedzīvojuma skriešanas sacensībās kļūs vēl lielāks.

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators.