Categories:

25.jūnijā Preiļos notika Latvijas vieglatlētikas savienības Maxima kauss U-14 grupai (2009.-2010.g.dz.) zēniem un meitenēm. Sacensībās piedalījās 240 jaunie sportisti no 15 sporta skolām : Aizkraukles, Augšdaugavas, Cēsīm, Daugavpils, Jēkabpils, Līvāniem, Madonas, Ogres, Olaines, Preiļiem, Siguldas, Rīgas, Sēlijas, Valmieras, Ķekavas .

No Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas startēja 18 audzēkņi: Raivis Bogotais, Edvards Brakovskis, Amanda Briška, Gustavs Briška, Oļegs Furtikovs, Anastasija Ivanova, Līva Jukša, Kate Kaļāne, Dominiks Kusiņš, Mārtiņš Matisāns, Viktorija Multiņa, Ralfs Naglinskis, Jūlija Rubļova, Dita Ruzģe, Ērika Some, Guntis Sparāns, Intars Veliks, Arnolds Višņevskis, Olivers Šembels.

Preiļu novada BJSS sportistiem ir 10 godalgotas vietas.

1.vietu izcīnīja:

tāllēkšanā Edvardam Brakovskim  ar rezultātu 5m 06cm

lodes grūšanā Edvardam Brakovskim ar rezultātu 12m 42cm (3kg lode)

diska mešanā Edvardam Brakovskim ar rezultātu 27m 33cm (750 g disks)

80m skrējienā Mārtiņam Matisānam ar rezultātu 10,39 sek

augstlēkšanā Guntim Sparānam ar rezultātu 1m 60cm

4x100m stafetes skrējienā  ar rezultātu 53,52 sek :

Dominikam Kusiņam, Edvardam Brakovskim, Guntim Sparānam, Mārtiņam Matisānam

2.vietu izcīnīja:

tāllēkšanā Mārtiņam Matisānam ar rezultātu 4m 82cm

80 m barjerskr. Guntim Sparānam ar rezultātu 13,81 sek

3.vietu izcīnīja:

lodes grūšanā Katei Kaļānei ar rezultātu 9m 46cm (2kg lode)

diska mešanā Ralfam Naglinskim ar rezultātu 21m 84cm (750 g disks)

Ar rezultātiem var iepazīsties LVS mājas lapā : www.athletics.lv-kalendārs–Latvijas sacensības

Apsveicam trenerus Jāni Brakovski, Ronaldu Vucānu, Staņislavu Stankeviču, Mārīti Pokšāni, Feoktistu Pušņakovu, Jāni Upenieku, Olgu Borisovu par ieguldīto darbu mācību treniņu procesā.

Paldies visiem par palīdzību LVS/Maxima kausa sacensību organizēšanā!

Preiļu novada BJSS metodiķe Viktorija Neištadte