Sniegainos laika apstakļos dalībniekiem bija jāveic trīs apļi, kura garums bija 1,7 km. Jauniešiem līdz 16 gadiem uzvarēja Renāts Vilipsons. Grupā 16+ 1. vieta Arta Pušņakova un Anrijs Pušņakovs. 40+ grupā trešā vieta Linda Skutele, otrā vieta Ilona Aizpuriete, pirmā vieta Annija Pušņakova. Vīriem otrā vieta Āris Skutelis, pirmā vieta Andis Pušņakovs. Grupā 60+ dāmām pirmā vieta Monika Pušņakova, kungiem otrā vieta Aivars Žugris. pirmā vieta Feoktists Pušņakovs. Visi dalībnieki saņēma Preiļu sporta skolas dāvātās medaļas, bet ātrākie dalībnieki distancē dāmām Annija Pušņakova un kungiem Andis Pušņakovs saņēma arī kausus.

Paldies sporta skolai, par sagādātajam balvām, Ilmāram Repšam par trases sagatavošanu, Ņinai Kurmei par pagatavoto maltīti un dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās.