Šī gada 30. septembrī Mārupes Valsts ģimnāzijā notika bērnu futbola turnīra “Ādas bumba” 2023. gada finālsacensības. Tajās piedalījās  Vidzemes, Latgales, Ziemaustrumu un Rīgas reģionu komandas. “Ādas bumbas” finālsacensībās nedrīkst piedalīties spēlētāji, kuri šosezon spēlē Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta Elites un Meistarības grupās.

Ādas bumbas čempionāts katru gadu tiek sākts pavasarī un finišē rudenī. Pirmajā posmā čempionāts tiek izspēlēts reģionos, kur tiek noskaidrota katra Latvijas futbola reģiona labākā komanda, kas izcīna tiesības to pārstāvēt finālturnīrā Rīgā. Čempionāts notiek divās grupās: U-13 un U-15.

U-15 vecumā finālturnīrā iekļuva FK “Valor”, Skanstes SK/SS “Metta”, Gulbenes Sporta skola un Preiļu NBJSS.

Mūsu sporta skolas futbola komanda U-15 izcīnīja 2.vietu.

Apsveicam komandu un treneri Viktoru Martinovu !!!