Kategorija:

4. martā Valmieras manēža uzņēma LSVS pašvaldību 60. sporta spēlu vieglatlētus. Preiļu novadu pārstāvēja četri atlēti. Feoktist Pušņakovs V70 grupā 60m un 200m skriešanā izcīnīja 1 vietu, 800m -2v. Ilona Aizpuriete S45 grupā 800m skriešanā izcīnīja 3.v un 60m – 6.v., Ilze Čamane S40 grupā 800m un 1500m skriešanā izcīnīja 4.v. Diemžēl veselības problēmas liedza Natālijai Krupinai pacīnīties par savām godalgām.
Kopvērtējumā komandu vērtējumā Preiļu vieglatlēti no 26 komandām ierindojās 22. vietā. Apsveicam mūsu izcilos sportistus un aicinam visus vieglatlētus sākt gatavoties tradicionālajām pavasara sacensībām – skrējiens pa Preiļu ielām. 15.aprīlī šeit norisināsies skrējēju un soļotāju svētki -“Cīruļputenis 2023”.