7.martā  noslēdzas 1.posms “top!kauss”19.kausa izcīņa Preiļu novada vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā pamatskolu grupā. Piedalījās četras meiteņu un septiņas zēnu komandas. Spēles notika uz laiku.

Meiteņu komandu rezultāti: 1 vieta Preiļu 1.pamatskolas 1.komandai, 2.vieta Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas komandai,  3.vieta Preiļu 1.pamatskolas 2.komandai, 4.vieta Preiļu 2.vidusskolas komandai.

Zēniem  1.vieta Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas komandai, 2.vieta Preiļu 1.pamatskolas 1.komandai, 3.vieta Vārkavas pamatskolas komandai, 4.vieta Preiļu 1.pamatskolas 2.komandai, 5.vieta Rušonas pamatskolas komandai, 6.vieta Preiļu 2.vidusskolas komandai un 7.vieta Aglonas vidusskolas komandai.

Apsveicam komandas!!!

1.vietu ieguvējiem novēlām veiksmi FINĀLĀ 16.aprīlī Rīgā

Paldies “top!kauss” organizatoriem – Latvijas Volejbola federācijai , top! veikalu  tikliem  par balvām!

Preiļu novada BJSS metodiķe

Viktorija Neištadte