20.aprīlī Birzgales pamatskolas sporta zālē norisinājās Latvijas Republikas 2019. gada komandu čempionāts jauniešiem – 2001. -2003.gadā un 2006.-2007.gadā dzimušiem zēniem un meitenēm. Preiļu novadu čempionātā pārstāvēja trīs komandas, plūcot uzvaras laurus un parādot augstus rezultātus galda tenisā.

Meitenēm 2001. – 2003.gadā dzimušo grupā 1. vietu izcīnīja Preiļu Bērnu un jauniešu sporta skolas (Preiļu BJSS) komanda. Komandas sastāvā startēja Diāna Afanasjeva un jēkabpiliete Valērija Naumova, kura jau ilgāku laiku trenējas Preiļos pie Anatolija Isajeva.

Zēnu komanda ierindojās 2. vietā. Augsto rezultātu kaldināja Preiļu galda tenisisti Aleksandrs Pahomovs un Romāns Streļčuks.

Arī 2006.-2007.gadā dzimušo grupā par uzvarētājām kļuva Preiļu BJSS meitenes, kāpjot uz augstākā pjedestāla sacensībās. Jaunākās grupas meiteņu komandas sastāvā startēja Franciska Liniņa un Nellija Afanasjeva.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste