Kategorija:

18.maijā Salaspils Sporta namā norisinājās Latvijas 2018./2019. gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību IV posms. Sacensībās piedalījās 2007.gadā dzimušie un jaunāki zēni un meitenes, kā arī 2001.g.-2006.gadā dzimušie zēni un meitenes.

Preiļu Bērnu un jauniešu sporta skolas treneris Anatolijs Isajevs pastāstīja, ka pēdējā – 4. kārtā – vecākajā grupā meitenēm uzvaras laurus plūca Diāna Afanasjeva, iegūstot 1. vietu arī visu posmu kopvērtējumā.

Labu rezultātu jaunākajā grupā parādīja Franciska Liniņa, kura šajā posmā izcīnīja 1. vietu, kopvērtējumā STIGA izcīņas sacensībās ierindojoties 2. vietā.

Starp 2001. gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem Aleksandrs Pahomovs – 5. vietā, Romānam Streļčukam – 6. vieta sacensībās.

Šobrīd Preiļu jaunie sportisti jau gatavojas nākamajām sacensībām. 26. maijā notiks Latvijas 2019. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā minikadetu (“D”) grupā (2008. gadā dzimušie un jaunāki). Drīz pēc tam – līdz 6. jūnijam – jāpiesaka valsts komandas sastāvs Eiropas čempionātam minikadetu grupā, kas notiks Strasbūrā. Anatolijs Isajevs cer, ka komandā būs arī kāds no Preiļu jaunajiem sportistiem.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste