No 2.-7.aprīlim Parīzē  notiek ISF Pasaules skolu čempionāts vieglatlētikas krosā. Čempionātā piedalījās 26 komandas  no Marokas, Jaunzēlandes, Turcijas, Austrālijas, Alžīrijas, Francijas, Īrijas, Izraēlas, Itālijas, Nīderlandes, Spānijas, Gruzijas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Austrijas, Horvātijas, Kanādas, Beļģijas, Singapūras, Luksemburgas, Ķīnas, Andoras, Apvienotu Arābu  Emirātiem.  4.aprīlī jauniešiem tika dots starts  5500m distancē. 150 dalībnieku konkurencē 68.vieta-Raineram Trubačam ar rezultātu 18 min. 42 sek., 81.vieta- Mārcim Adamovičam ar rezultātu 19:32, 86.vieta- Raivo Liniņam ar rezultātu 19:38, 101.vieta- Edgaram Pastoram ar rezultātu 19:55, 117.vieta- Raitim Vilcānam ar rezultātu 20:46 un 126.vieta-Armandam Karčevskim ar rezultātu 21:06. Komanda vērtējumā tika vērtētas 4- as labākās vietas . Jāņa Eglīša  Preiļu Valsts ģimnāzija izcīnīja 18. vietu starp 26 komandām, atstājot aiz sevis Horvātiju, Kanādu, Beļģiju, Singapūru, Luksemburgu, Ķīnu, Andoru, Apvienoto Arābu  Emirātus.

Apsveicam  mūsu jauniešus ar startiem Pasaules skolu čempionātā krosā.

Rezultāti skatāmi: