4.aprīlī Preiļu 1.pamatskolā notika Latgales reģiona skolu sacensības florbolā 2006.-2008. g.dz. zēniem. Sacensībās piedalījās 7 komandas : Preiļu 1.pamatskola, Galēnu pamatskola, Rēzeknes 5.vidusskola, Kaunatas vidusskola, Daugavpils 3.vidusskola, Ilūkstes 1.vidusskola un Špoģu vidusskola. Sacensībās uzvarēja zēni no Daugavpils 3.vidusskolas, 2.vieta – Rēzeknes 5.vidusskolas komandai, 3.-vieta- Galēnu pamatskolas komandai. Preiļu 1.pamatskolas komanda savā apakšgrupā ierindojās 3.vietā ,zaudējot Daugavpils 3.vidusskolas un Rēzeknes 5.vidusskolas komandām un izcīnīja 5.-6.vietu.Preiļu 1.pamatskolas zēnu komanda cīnījās ar godu , parādot sportisku raksturu, dinamiskas un aizraujošas  spēles.

Ar spēlēm, ceturdien,5.aprīlī , noslēdzās starpnovadu skolu sacensības florbolā 1999.-2001.g.dz.jauniešiem. Piedalījās 4 komandas : Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Līvānu 1.vidusskola, Riebiņu vidusskola un Aglonas vidusskola. Komandas bija līdzīgas spēka samēros līdz ar to sacensības bija aizraujošas. Uzvaru guva  Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, 2.vietu izcīnīja Riebiņu vidusskola un 3.vietu- Aglonas vidusskola.

1.vieta -Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas komandai: Armands Rusiņš, Miks Babris, Valters Reinis, Raimonds Rubins, Guntis Džeriņš, Lūkass Vucāns, Kristaps Upenieks, Deniss Rečs, Iļja Daņilovs

2.vieta –Riebiņu vidusskolas komandai: Ivans Piskunovs, Iļja Piskunovs, Dairis Lebedevičs, Sandis Sparāns, Jānis Prikuls, Meinards Rudzāts, Ernests Zalāns, Mareks Cakuls, Erlends Cakuls, Dainis Griboniks

3.vieta-Aglonas vidusskolas komandai: Rihards Punculis, Raivis Punculis, Viktors Švābe, Aldis Rudzīts, Aigars Indāns

Preiļu 1.pamatskolas zēnu komanda 2004.-2005.g.dz.uzvarot starpnovadu un Latgales reģiona sacensībās florbolā gatavojas piedalīties  finālsacensībās Latvijas Skolēnu 71.spartakiādē florbolā ,kuras notiks 2.maijā Ķekavā.

Preiļu novada BJSS metodiķe Viktorija Neištadte

1.vieta-Daugavpils 3.vidusskolas komanda