Nu jau tradicionāli aprīļa otrajā sestdienā ceturto gadu pēc kārtas „Skrien Latvija!” posms viesojas Rēzeknē. Tradicionāli arī tas, ka preilēnieši ir bijuši aktīvi skriešanas seriāla dalībnieku pulkā. Šogad triju dažāda garuma distanču finiša protokolos varēja redzēt 21 preilēnieša vārdus. Garākā pusmaratona distance pa spēkam bija trijiem skrējējiem – par absolūto uzvarētāju Rēzeknes pusmaratona distancē sieviešu konkurencē kļuva Anita Kažemāka – 1.22:31, bet 23.vieta absolūtajā vērtējumā un 6.vieta savā vecuma grupā Aigaram Saleniekam – 1.20:20, bet veterāna Aivara Žugra varējums 120.vieta starp visiem   finišējušajiem un desmitais savā grupā – 1.38:00. 10 km distancē ātrākais no preiliešiem ar otro laiku savā vecuma grupā un 24.vietu kopējā konkurencē Mārcis Adamovičš – 0.38:31 un tikai 21 sekundi aiz viņa ar labāko rezultātu piecdesmitgadnieku grupā Pēteris Trubačs. Ar saviem rezultātiem apmierināti ir arī pārējie – Helmūts, Leonīds, Edijs, Vjačeslavs, Līga un Juris. Ar devīto absolūti labāko rezultātu un trešo laiku savā grupā finišēja Rainers Trubačs 5 km distancē – 0.17:31.Arī pārējie mūsējie – divi Raivji, Ilze, Līga, Reinis, Sintija, Rūta, Jolanta un Elīna ir gandarīti par rezultātu un pašatdevi distancē. Uz lielo kopējo bildi savākties visiem tā arī nesanāca, bet daļa skrējēju ir redzama gan! Lai veicas skolu jauniešiem 1. Latvijas čempionātā taku skriešanā 15.aprīlī Zilajos kalnos „Stirnu buka” seriāla ietvaros!

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators.