Kategorija:

                19.janvārī Kuldīgā norisinājās tradicionālās starptautiskās sacensības vieglatlētikā telpās “Katrīnas kauss – 2019” , kur piedalījās arī divi mūsu Preiļu novada vieglatlēti Dairis Rinčs un Kārlis Sondors. Spēcīgajā konkurencē Dairis Rinčs. Tāllēkšanā spēja aizcīnīties līdz bronzas godalgai. To viņam nodrošināja 7 m 29 cm tālumā padevies lēciens. Par sekmīgu savu startu nopietnajā konkurencē var uzskatīt arī Kārlis Sondors. 60 m barjeroto distanci mūsu vieglatlēts veica 8,62 sekundēs izcīnot 11.vietu. Ceram uz atlētu panākumiem arī turpmākajos startos!

                Lai sekmīgāk sagatavotos Latvijas čempionātam vieglatlētikā telpās, kas notiks februāra sākumā Kuldīgā un izpildītu tur noteiktos normatīvus uz Madonas SS atklātajām sacensībām vieglatlētikā telpās devās daļa Preiļu novada BJSS U-18 un U-20 vecuma grupu jaunie atlēti. Aizsteidzoties notikumiem priekšā var teikt, ka gan treneri, gan audzēkņi ar saviem startiem no Vidzemes pilsētas atgriezās gana apmierināti un ar prāvu medaļu guvumu. Šoreiz rakstiņš nebūs tik plašs lai pieminētu visu startējošo veikumu – apstāšos pie medaļnieku veikuma, bet pārējos rezultātus interesenti var atrast LVS mājas lapā.

                Jāpiemin, ka visās disciplīnās izņemot 60 m/b dalībnieki startēja kopējā konkurencē. Tā 60 m skrējienā iekļūstot finālā pārliecinošu uzvaru jauniešiem izcīna Lauris Šmeiksts – 7,0 sekundes. Tāpat finālā jaunietēm divas mūsu jaunietes, kur nedaudz pārāka par savu komandas biedreni Ievu Adamoviču bija Nikola Djubina, izcīnot attiecīgi 2. un 3.vietu. Nikolai uzvara arī 60 m/b – 9,8 sekundes. 60 m/b juniorēm 1.vieta Rasai Saulītei – 11,1.Divas godalgas Mārim Ceplim 2.vieta a/l – 185 cm un 3.vieta t/l – 6 m 14 cm. Bronzas godalga arī Valijai Vanagai augstlēkšanā – 150 cm. Cerot, ka pēc slimošanas drīzuma atgriezīsies ierindā un spēs ātri atgūt sportisko formu arī pārējie – vieglatlēti jau domās ir ceļā uz startu LČ Kuldīgā, kur arī novēlam veiksmīgus startus!

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators