Kategorija:

10.decembrī Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas telpās tika aizvadītas atklātās sacensības novusā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Sacensībās piedalījās 24 sportisti no Daugavpils, Rēzeknes, Līvānu un Preiļu novadiem. Sportisti cīnījās trijās apakšgrupās – vīrieši, sportisti ratiņkrēslos un sievietes. Lepojamies ar Preiļu novada komandas diviem dalībniekiem kuriem izdevās nokļūt uz goda pjedestāla un savā īpašumā izcīnīt kausus. Stanislavam Rutkovskim vīriešu grupā un Antonam Valainim grupā starp sportistiem ratiņkrēslos.
Priecājamies par kaimiņu novadu dalībnieku atsaucību un cīņas sparu. Līdz pēdējai spēlei nebija zinām uzvarētāju vārds. Noslēgumā pie godalgām vīriešu konkurencē starp 14 dalībniekiem nonāca:
1.vietā Nikolajs Trofimovs Daugavpils Solis Plus;
2.vietā Stanislavs Rutkovskis Preiļi;
3. vietā Valērijs Voickevičs Daugavpils “Solis Plus”.
Apbalvoti sportisti ratiņkrēslos:
1.vietā Aleksejs Pušķels Daugavpils “Solis Plus”;
2.vietā Valdis Laganovskis Rezekne “Impulss”;
3. vietā Antons Valainis Preiļi.
Sieviešu konkurencē starp 6 dalībniecēm:
1.vietā Alla Fružanska Daugavpils “Solis Plus”;
2.vietā Natālija Mihailova Līvānu novads;
3.vietā Marina Aleksejeva Daugavpils “Solis Plus”.
Pasākuma mērķis bija vērsts uz iedzīvotāju veselības veicināšanu un vispārējā garīgā un fiziskā stāvokļa uzlabošanu. Sacensību diena nevarētu vēl labāk noritēt ja mums nebūtu atbalstītāju.  Gribam pateikt paldies mūsu Preiļu labklājības pārvaldes dienas aprūpes centra meitenēm un īpaši Lienei Gžibovskai un Ivetai Amosovai par sagādātajiem gardumiem. Jūsu pīrāgi sajūsmināja visus dalībniekus. Un atsevišķi milzīgs paldies par sacensību sportiskās daļas organizēšanu Preiļu novada BJSS direktoram Edgaram Vaivodam un pieaugušo pasākumu organizatorei Mārītei Pokšānei. Jūs esat lieliska komanda! Sacensības pagāja ģimeniskā atmosfērā, visiem dalībniekiem patika pie mums un jau ar nepacietību gaida nākamās sacensības.

Visiem liels un sirsnīgs paldies ka bijāt šajā sacensību diena kopā ar mums! Mērķis sasniegts!

Preiļu novada invalīdu biedrības priekšsēdētāja
Natalija Skutele-Jeronovica