Kategorija:

4.decembrī ar spēli pret komandu SASKAŅA dalību 2021.-2022.gada Daugavpils pilsētas XXII čempionātā uzsāka PREIĻU hokejisti. Vienīgos vārtus preilēnieši guva spēles 2.minūtē, kad izdevās panākt izlīdzinājumu un to paveica Iļja Lukjanovs. Tālākā spēles gaitā iniciatīva piederēja pretiniekam, kuri arī guva pelnītu uzvaru ar rezultātu 17 : 1. Nākošajā spēlē PREIĻU komandai 19.decembrī pretī stājās komanda no Lietuvas – ROKIŠĶI. Diemžēl arī šajā spēlē nospiedošs pretinieku pārākums, kurš izpaudās arī uz rezultātu tablo pēc tiesnešu svilpes, kas vēstīja par zaudējumu ar rezultātu 2 : 20. Mūsējiem vārtus spēles 3.periodā guva Iļja Lukjanovs un Jānis Šaudiņš              Interesenti par turpmāķajām spēlēm info var meklēt; www.daugavpilssports.lv

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators.