Categories:

6.jūnijā risinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U – 14 grupā. Sacensībās ar saviem vienaudžiem piedalījās arī 4 Preiļu BJSS audzēkņi, kuri bija izpildījuši kvalifikācijas normatīvus. Veiksmīgas sacensības izrādījās Sofjai Kirilovai, kura pēc dramatiskas cīņas finišēja otrā 1km soļošanas distancē, uzrādot personīgo rekordu – 5:09.46. Šajā distancē 5. finišēja Valērija Zagrebajeva, uzrādot rezultātu 6:06.93, savukārt 7. vietu izcīnīja Varvara Kursīte – 6:31,64. Tāllēkšanā pašaizliedzīgi cīnījās arī riebiņietis Iļja Smoļins.  Viņš finālā veica 4,67 m tālu lēcienu, kas ļāva ieņemt 7. vietu. Savukārt 80m distancē jaunais sportists ar labāko rezultātu – 10.81 – iekļuva B finālā, diemžēl jau agrāk gūtā trauma atgādināja par sevi un neļāva finišēt augstāk par 13. vietu – rezultāts 11.18.

Novēlu jaunajiem sportistiem turpināt izaugsmi un labi atpūsties vasaras brīvdienu laikā.