Kategorija:

Pirms Latvijas čempionāta notika U14 grupas atlases sacensības četrās zonās – Rīgā, Kuldīgā, Jēkabpilī un Limbažos. Tiesības startēt Latvijas čempionātā ieguva katras disciplīnas 1. – 5. vietas ieguvēji atlases sacensībās, kā arī 4 līdz 6 labākie pēc rezultāta katrā disciplīnā, vērtējot visu zonu rezultātus kopā.
Preiļu novada BJSS vieglatlēti  : Some Elizabete, Ivanova Arianda, Leikuča Liāna, Smoļins Iļja, Sārna Dairis startēja atlases sacensībās Jēkabpilī, kuras notika 1.februārī . Dalību sacensībām bija pieteikuši 163 jaunie vieglatlēti no Aizkraukles, Daugavpils, Dagdas, Ilūkstes, Krāslavas, Ludzas, Līvāniem, Madonas, Preiļiem, Rēzekne, Viesītes, Vecumniekiem, Mazzalves, Rokiškiem, Jēkabpils. Tiesības startēt  Latvijas čempionātā izcīnīja Smolins Iļja izcīnot 1.vietu 60m skrējienā un 2.vietu tāllēkšanā un Sārna Dairis – 1.vieta tāllēkšanā un 4.vieta augstlēkšanā.

11.februārī Latvijas čempionātā U14 grupā telpās Rīgā 6.vietu augstlēkšanā izcīnīja Dairis Sārna ar rezultātu 1m40 cm un 17.vieta tāllēkšanā ar rez. 4m22cm ; 10.vieta 60 m skrējienā Iļja Smolinam ar rezultātu 8,61 un 12.vietu tāllēkšanā ar rezultātu 4m 37 cm.

 

Preiļu novada BJSS metodiķe Viktorija Neištadte