22. jūnijā Preiļu novada BJSS jaunie audzēkni aizvadīja pirmās sacensības šajā sezonā. Balvu stadionā notika Starpnovadu sporta skolu atklātās spēles vieglatlētikā 2021 (2010, 2009, 2008.g. dz.).

Kopā ar sevi, karstumu un sava vecuma pretiniekiem no Jēkabpils, Gulbenes, Balviem, Alūksnes, Madonas, Sēlijas cīnījās divpadsmit sporta skolas audzēkņi.  Par labākiem šajā dienā izdevās kļūt Edvardam Brakovskim (tr. J. Brakovskis)- tāllēkšanā, diska mešanā; Tatjanai Ivanovai (tr. O.Borisova)-bumbiņas mešanā; Brainam Multiņam (tr. O. Borisova) -1000m; Intaram Velikam (tr.S.Stankevičs) – 300m; Romānam Zagrebajevam (tr. M. Pokšāne) -300m skriešanā.

Ne tikai labu rezultātu un medaļu, bet arī iespēju startēt LČ ieguva Vladislavs Leitāns (tr. M. Pokšāne) 1000m skriešanā un Markuss Soms (tr. S. Stankevičs) tāllēkšanā un lodes grūšanā.

Četru treneru audzēkņu komanda uz mājām atveda 11 medaļas, kā arī ceļazīmes uz Latvijas čempionātu U-14.

Paldies sporta skolas vadībai par noorganizēto iespēju startēt.