Kategorija:
Krietnu  pulku komandu 19. augustā sapulcināja Preiļu novada atklātais turnīrs pludmales volejbolā. Lai noskaidrotu spēcīgākos, cīņas Preiļu pilsētas pludmales volejbola laukumos uzsāka 13 vīriešu un 5 sieviešu komandas. Vīriešu komandas tika sadalīti četrās apakšgrupās, no kurām divas spēcīgākās turpināja cīņas ceturtdaļfinālos. Ja ceturtdaļfinālos vēl preilēnieši spēja izrādīt pretestību, tad pusfinālos izsisties spēja tikai mūsu kaimiņi no Riebiņiem – Ivans un Ruslans Daņilovi, pārējie bija ciemiņi no Ezerniekiem, Dagdas un Daugavpils.

Pusfinālā, kur spēkojās Ezernieku jauniešu pāris ar daugavpiliešu veterānu komandu „Za 100”, pārāka izrādījās jaunība. Otrajā pusfināla pārī Dagdas jaunie volejbolisti aizšķērsoja ceļu uz zelta medaļām riebiņiešu  „Viktorijai”. Cīņā par trešo vietu cīņas spara Daņiloviem pietrūka un nācās piekāpties daugavpiliešiem Aleksandram Davidovam un Jurim Ločmelim  ar rezultātu 0 : 2. Par uzvaru tikās divas Dagdas novada komandas, kur Ezernieku puišiem Artūram Zobkovam  un Jānim Jančenko nācās atzīt dagdēniešu pārākumu ar 2 : 0. Uzvarētāju godā – Žanis Silinevičs un Artūrs Pitrāns.

Piecas sieviešu komandas spēkojās pēc apļa sistēmas – katra ar katru. Neanalizējot katru spēli, gribas atzīmēt, ka tieši pēdējā spēlē arī izšķīrās uzvarētājas liktenis. Izšķirošajā brīdī pārākas ar divu punktu pārsvaru izrādījās BUL komandas dāmas – Inta Rumaka un Ilze Vikse, bet komanda „Blondās” ar Jeļenu Kozeri un Lauru Mežinska otrajā vietā. Bronzas godalgas „Privet” pārim Santai Ostrovskai un Nellijai Ņikitinai. Nervus vecākajām spēlētājām brīžiem spēja pakutināt arī mūsu jaunās volejbolistes Zaiga Kalvāne un Elizabete Abzalone. Paldies  gan visiem turnīra dalībniekiem, gan Kārlim Vilcānam par izturību svelmainajā saulē!