Atbilstoši laika apstākļiem pie Aglonas vidusskolas ir izveidota slēpošanas trase apmēram 2 kilometru garumā, kura arī  ir izgaismota pa stadionu līdz plkst. 22.00. Pie skolas ir arī slidotava ar apgaismojumu līdz 22.00. Ir pieejams arī bezmaksas inventārs (slidas, slēpes, slēpju zābaki un nūjas). Iekštelpās darbojas lielā zāle, trenažieru zāle uz balkona telpa ar tatami matraci, kā arī dažādas galda spēles (novuss, galda teniss, dambrete, šahs). Jaunaglonā darbojas arī mototrase. Sportot un trenēties drīkst ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības. Par inventāra nomu un sporta halles apmeklēšanu interesēties pie Aglonas sporta organizatora pa tālruni- 29910288 (Andris) vai personīgi. Darba laiki katru dienu no 13.30-22.00, brīvdienas svētdiena un pirmdiena. Par sporta halles apmeklēšanu sestdienās zvanīt iepriekš, jo var iekrist dažādi sporta pasākumi.