3. septembrī Riebiņu vidusskolas pagalmā tika dots starts kārtējām krosam pa Riebiņu ielām. Dalībnieki no pašu un kaimiņu novadiem startēja trijās skriešanās disciplīnās – 1000m, 3000m, 6000m. Prieks par ilggadējo šo sacensību dalībnieku sniegumu, bet arī varam priecāties par tiem kuri pirmo reizi apciemoja šo pasākumu. Ar savu lielisko skrējienu tiesnešus pārsteidza Daugavpils individuālo sporta veidu audzēkni, kā arī ģimenes, kur startē visas paaudzes. Ģimenēm ne tikai skrējienā, bet arī stafetē bija iespēja izmēģināt savas spējas sadarboties un atbalstīt vienam otru. Ģimenes kopdarbs jau ir liels ieguvums ne tikai pašiem, bet arī sabiedrībai. No tāda pasākuma ieguvēji visi kas iesaistās. Diemžēl iepriekšējo dienu laika apstākļi vai lauku darbi aizvilināja labu daļu no mūsu patstāvīgiem dalībniekiem. Uzticīgi palika šī pasākuma atbalstītāji un sponsori. Katrs dalībnieks finišā saņēma gardo A/S “Preiļu siers” sieriņu ‘Mazulis’, Preiļu novada BJSS un Riebiņu vsk. pavāres kopražojumu- gardo putru un tēju. Uzvarētāji tika sumināti ar sporta skolas medaļām un piemiņas balvām no Preiļu novada domes, saldo našķi no Anitas Siliņas.
Veiklākās ģimenes saņēma piemiņas kausu, bet kuplākās – dāvanu karti no uzņēmuma CR PRO preces iegādei “4F” veikalā.
Paldies dalībniekiem par savu sniegumu, tiesnešiem par darbu. Skriešanas rezultāti ir apskatāmi LVS mājas lapā un pateicoties fotogrāfam Viktoram Agurjanovam bildēs ir redzamas dalībnieku emocijas. Lai visiem veiksmīga rudens krosu sezona!

Mārīte Pokšāne
Preiļu novada BJSS pieaugušo sporta pasākumu organizatore