Radošo darbu konkurss “ Sportojam visa ģimene pandēmijas laikā”

Preiļu novada BJSS Jums piedāvā piedalīties radošo darbu konkursā (eseja, stāsts, intervija) “Sportojam visa ģimene pandēmijas laikā”. Šajos mājsēdes un ierobežojumu laikos, daudzas ģimenes turpina piekopt dažādas fiziskās aktivitātes, kur iesaistīti bērni, vecāki un pat vecvecāki. Tāpēc mums būtu interesanti dzirdēt paņēmienus, stāstus no Jūsu pieredzes, par to, kurš ir lielākais dzinulis Jūsu saimē, kādas ir tās fiziskās aktivitātes, ko jūs piekopjat savā ģimenē.

Savas ģimenes sportisko aktivitāšu popularizētājs var būt jebkurš sākot no mazākā un beidzot ar vecākā gada gājuma pārstāvjiem. Tāpēc darba autoram nav nekāda vecuma ierobežojuma.

Pēc iesūtītajiem darbiem, ceram iepazīt kādu jaunu sportisku ģimeni, rast jaunas idejas sportiskām aktivitātēm ģimenes lokā. Labākos darbus publicēsim un apbalvosim ar nelielām pārsteiguma balvām.

Ceram, ka varbūt atklāsies kāda sportiska ģimene, ko mēs nezinām un kuru būs iespējams virzīt uz Preiļu novada sporta laureāta nomināciju “Sportiskākā ģimene”.

Darba apjoms līdz 350 vārdiem. Darbus iesūtam word formātā līdz 30.11.2021. uz e-pastu:  [email protected]