Kategorija:

Sestdien Ogres novada Sporta centra stadionā notika Latvijas čempionāts soļošanā, kurā godam nostartēja arī Preiļu novada BJSS sportisti.

Kārtējo Latvijas čempiona titulu U-16 grupā zēniem 3000 m soļošanā izcīnīja Raivo Liniņš ar rezultātu 14:20,58. Bronzas  medaļu 5000 metru soļošanā U-18 grupā jaunietēm izcīnīja Ksenija Zabalujeva, ar rezultātu 30:36,62. 4.vieta 1000m distancē zēniem U-14 grupā Denisam Ivanovam ar rezultātu 6:14,53

Pieaugušiem 10 000 m distancē bronzas medaļu izcīnīja Normunds Ivzāns ar rezultātu 43:48,51(tāds rezultāts viņam bija 25 gadus atpakaļ) un 4.vietu- Aigars Salenieks ar rezultātu 45:16,80

Preiļu novada BJSS komandā startēja: Kristīne Saleniece, Elīna Ūsāne, Iļja Beļajevs, Anastasija Boka, Ksenija Zakutajeva, Kristaps Kokins.

Paralēli Latvijas čempionātam notika Starptautiskās sacensības sporta soļošanā “APRILL-APRILL”2017 ,kurās piedalījās mūsu jaunākās meitenes U-12 grupā 1000m soļošanā 1.vieta Sofjai Kirillovai un 2.vieta – Varvarai Kursītei.

6.maijā Valgā notiks Baltijas jaunatnes čempionāts soļošanā un mūsu sportisti Raivo Liniņš un Ksenija Zabalujeva startēs Latvijas izlases sastāvā.