8.maijā Preiļu novada BJSS stadionā notika Preiļu novada skolu sacensības vieglatlētikā U-14, U-16 un U-18/20 grupām 10 vieglatlētikas disciplīnās no deviņām skolām.

Skolas uzvarētājas:

U-14 grupā: 1.vieta -Preiļu Brīvā skolai (326 punkti); 2.vieta-Vārkavas pamatskolai (325 punkti) 3.vieta-Preiļu 1.pamatskolai ( 278 punkti); 4.vieta-Riebiņu vsk.; 5.vieta-Preiļu 2.vsk.; 6.vieta- Galēnu psk.

U-16 grupā: 1.vieta Vārkavas pamatskolai (254 punkti); 2.veta JE Preiļu Valsts ģimnāzijai ( 326punkti), 3.vieta Riebiņu vidusskolai (308 punkti);4.vieta Galēnu psk.;5.vieta Preiļu 2.vsk.; 6.vieta Aglonas vsk.

U-18/20 grupā: 1.vieta JE Preiļu Valsts ģimnāzijai ( 314 punkti); 2.vieta Riebiņu vidusskolai (271 punkti); 3.vieta Aglonas vidusskolai (219 punkti); 4.vieta Galēnu psk.,5.vieta Vārkavas psk., 6.vieta Aglonas katoļu ģimnāzijai.

Preiļu novada skolu labāko vieglatlētu titulu izcīnīja:

U-14 grupā  Elise Skumbina (Preiļu 1.pamatskola) un Dāvids Stupāns (Preiļu Brīvā skola)

U-16 grupā Ērika Some ( Vārkavas pamatskola) un Raivis Bogotais (JEPVĢ)

U-18/20 grupā Nellija Ceple un Markuss Soms (abi no Vārkavas pamatskolas)

14.maijā Preiļu novada BJSS  stadionā pulcējas 15 labākās Latgales komandas no Preiļu, Krāslavas, Daugavpils ,Līvānu novadiem un Daugavpils pilsētas lai noskaidrotu labāko skolu “Vidusskolu kausā “ un “Pamatskolu kausā” vieglatlētikā.

“Pamatskolu kausā” zēnu grupā startēja 8 komandas – Vārkavas pamatskola, JE Preiļu Valsts ģimnāzija, Preiļu 2.vidusskola, Aglonas vidusskola, Dagdas vidusskola, Kalupes vidusskola, Rožupes vidusskola , Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs un meitenēm 3 komandas no Vārkavas pamatskolas, Rožupes pamatskolas un Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-liceja.

1.vietu zēniem un meitenēm izcīnīja Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja komandas, 2.vietu- Vārkavas pamatskolas meiteņu un zēnu  komandas, 3.vieta zēniem – Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda un meitenēm Rožupes pamatskolas komanda.

Preiļu novada skolu uzvarētāji vieglatlētikas disciplīnas ”Pamatskolu kausā”:

1.vieta  Robertam Gžibovskim 100m ar rez. 12,11, Ralfam Naglinskim šķēpa mešana 600g ar rez. 40m 77cm, Raivim Bogotajam lodes grūšanā 4kg ar rez. 14m 71 cm (visi no JEPVĢ), Danielai Kuzmenko 800m ar rez. 2:54,58 ,Ērikai Somei tāllēkšanā ar rez. 4m 34cm, Markusam Somam tāllēkšanā ar rez. 5m93cm, Nellijai Ceplei lodes grūšanā 3kg ar rez. 10m 00cm (visi no Vārkavas pamatskolas).

“Vidusskolu kausā” jaunietēm un jauniešiem 1.vieta Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-licejam, 2.vieta- Ilūkstes Raiņa vidusskolas komandai.

Apsveicam sportistus, skolotājus un skolas ar sasniegtiem rezultātiem!