16.maijā Rēzeknē notika Latgales reģiona skolu sacensības vieglatlētikā. Mūsu novadu pārstāvēja Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas , Preiļu 1.pamatskolas un Preiļu 2.vidusskolas meiteņu un zēnu komandas.

Komandu vērtējumā “ Vidusskolas kausā” vieglatlētikā 1.vietu izcīnīja JE PVĢ jauniešu komanda, kurā startēja: Edgars Pastors, Raitis Vilcāns, Lauris Šmeiksts, Valdis Mihailovs, Raivis Žihars, Artis Rinčs, 2.vietu– JEPVĢ meiteņu komanda( Ieva Adamoviča, Rasa Saulīte, Ilze Borbale, Nikola Djubina).

Riebiņu vsk. jauniešu komanda ierindojās  5.vietā un meiteņu komanda -4.vietā. Vārkavas vsk. jauniešu komanda 4.vietā, meiteņu komanda- 5.vietā, individuāli piedalījās Preiļu 2.vsk. komandas.

“Jauno vieglatlētu kausā”(2003.-2005.dz.g.) zēniem 1.vieta -Vārkavas vsk., 4.vieta –Preiļu 1.psk. un 5.vieta-Riebiņu vsk. komandām. Individuāli piedalījās  JEPVĢ un Preiļu 2.vsk. komandas.

Informāciju sagatavoja Preiļu novada BJSS metodiķe Viktorija Neištadte