Galēnu pamatskolas sporta hallē 28.janvārī bija pulcējušies novusa spēles entuziasti uz Preiļu novada čempionāta 2 posmu. Dāmu konkurencē  pieteicās piecas sportistes. Izspēlējot  apļa sistēmu savā starpā tika noskaidrotas trīs labākās spēlētājas šajā kārtā. Valentīna Šlivka izcīnīja 3.vietu, Anna Laganovska ieguva 2.vietu, un otrajā posmā pēc kārtas uzvaras laurus baudīja, un 1.vietu ieguva Irina Mihailova, uzvarot visās četrās spēlēs.

Ja pirmajā kārtā bija 14 vīri, tad jau uz otro kārtu bija pieteikušies 18. Kungi tika sadalīti trīs apakšgrupās. Spēlējot līdz divām uzvarām, tika noskaidroti divi labākie spēlētāji katrā apakšgrupā, kuri tālāk veidoja labāko sešinieku, kas turpināja cīņu par medaļām. Tagad jau spēles notika līdz trīs uzvarām. Pārliecinoši 1.vietu ieguva Gunārs Arbidāns. Bet cīņa par otro un trešo vietu notika līdz pat pēdējai kārtai, kuras rezultātā  2.vietā ierindojās Henriks Janovskis un 3.vieta pienācās iepriekšējās kārtas uzvarētājam Jurim Orinskim.

Aicinām spēlētājus pieteikties uz Preiļu balvas izcīņu un Preiļu novada čempionāta trešo sacensību posmu, kurš notiks Preiļu BJSS 4.februārī.

Preiļu novada BJSS pieaugušo sporta pasākumu organizators Guntis Belkovskis.
Foto Mārīte Pokšāne.