No 27. līdz 30. decembrim jaunuzbūvētajā Valmieras vieglatlētikas manēžā ar Latvijas Vieglatlētikas savienības finansiālu atbalstu norisinās Latvijas izlases nometne daudzcīņniekiem un kārtslēcējiem. Nometnē piedalās 32 Latvijas izlases kandidāti un 11 treneri. Uz šo nometni tika aicināti divi mūsu sportisti U-20 gr.Andis Briška ,U-16-grupā Arturs Valters un treneris Edgars Vaivods. Diemžēl uz nometni neaizbrauca Arturs Valters. Nometnes galvenie uzdevumi bija uzlabot sportiskos rezultātus nākamajam gadam, celt gan sportistu, gan treneru kompetences un vienot Latvijas vieglatlētikā iesaistītās personas. Uzdevumi tika realizēti, izmantojot tādas metodes, kā treneru zināšanu apmaiņa, savstarpējās konkurences celšana sportistu starpā, vides un treniņmetodikas dažādošana gan sportistiem, gan treneriem.
Jaunajā Jāņa Daliņa manēžā Valmierā 8.janvārī notika starptautiskās sacensības ‘’Valmiera-Valga’’. Sacensības norisinājās U16, U18 un U20 vecuma grupu sportistiem un tajās piedalījās Latvijas sporta skolu un klubu audzēkņi, kā arī Igaunijas jaunie vieglatlēti.
Preiļu novada Bērnu un jauniešu skolu pārstāvēja U-20 grupā Andis Briška, Justīne Stašulāne un Anastasija Dekterjova, uzrādīja labus rezultātus ,kas pierāda, ka bezsacensību periods tika aizvadīts produktīvi trenējoties.
Labākie sasniegumi sacensībās Andim Briškam 60m/b priekšskrējienā uzradīja trešo rezultātu 8,81 un finālā- 5.vieta ar rezultātu 8,92. Augstlēkšanā Andim 4.vieta ar rez. 1,80.
Pārējiem mūsu vieglatlētiem šoreiz nedaudz pietrūka veiksmes, bet paldies par uzcītību treniņos un lai izdodas iecerētais nākamajās sacensībās!

9.janvārī Jēkabpilī notika tradicionālas sacensības “Daugava 2022”. 28 dalībnieku konkurencē 60m skrējienā 12. vieta Andim Briškam ar rez.7,77 un 15.vieta Laurim Pastoram ar rez. 7.84. Tāllēkšanā 4.vieta Andim ar rez.5,77 un 5.vieta Laurim -5,05.

BJSS metodiķe Viktorija Neištadte