Kategorija:

No janvāra, piecu mēnešu garumā, norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā. Preiļu novada BJSS audzēknes spēlēja trīs grupās : U15 (2004.dz.g.un jaunākas), U14 (2005.dz.gads un jaunākas) un pašas mazākās U12 grupā (2007.un jaunākas).

U15 grupas meitenes ierindojās 9.vietā, U14 grupa – 14.vietā un U12 – 17.vietā.

24.martā Preiļu novada BJSS audzēknes Zaiga Kalvāne un Una Kraupša atklāja pludmales volejbola sezonu, kur Rīgā startēja M’c Donalda kausa izcīņā pludmales volejbolā U 17 grupā. 18 komandu konkurencē, meitenes palika 4.vietā.

Veiksmīgāks starts 20.aprīlī M’c Donalda kausa izcīnā  bija mūsu meitenēm U15 grupā – Enija Rumaka ar Megiju Rumaku izcīnīja 2.vietu un  Annija Maderniece ar Evelīnu Kokorišu – 3.vietu 10 komandu konkurencē.

23. un 24. aprīlī Viļņā (Lietuva) notika Starptautiskais turnīrs volejbolā 2006.gada dzimušajām meitenēm, kur piedalījās 10 komandas no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Uzaicināta arī bija Preiļu novada BJSS meiteņu komanda. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un meitenes izspēlēja apli. Trešā vieta apakšgrupā meitenēm deva iespēju cīnīties par 5.-8.vietu. un otrajā dienā uzvarot Minusas volejbola skolas komandu (Rīga) un zaudējot Kaļiņingradas (Krievija) komandai, ierindojās 6.vietā. Par labāko spēlētāju tika atzīta Viktorija Ivanņikova.

Komandā spēlēja: Enija Rumaka, Viktorija Ivanņikova, Megija Rumaka, Laine Līga Elste, Linda Gribuste un Alina Novikova.

No 26.- 28.aprīlim Daugavpilī notika Starptautiskais  “V.Maizeļa piemiņas kauss 2019”  volejbolā 2005. gada dzimušajām meitenēm un zēniem, kur arī piedalījās Preiļu novada BJSS meiteņu komanda. Meiteņu konkurencē vēl piedalījās 5 komandas – divas no Belostokas (Polija), divas no Daugavpils un viena no Minskas (Baltkrievija). Visas komandas bija ļoti spēcīgas un tikai mazie punkti izšķīra vietu sadalījumu trīs komandām par 4.-6.vietu.

1.vieta – Minska, 2.vieta  – Belostoka 1, 3.vieta – Daugavpils 1, 4.vieta – Belostoka 2, 5.vieta Daugavpils 2 un  6.vieta –Preiļi. Par labāko spēlētāju Preiļu novada BJSS komandā tika atzīta Enija Rumaka.

Komandā spēlēja: Annija Maderniece, Evelīna Kokoriša, Anastasija Kivriņa, Amanda Klindžāne, Enija Rumaka, Viktorija Ivanņikova, Megija Rumaka un Laine Līga Elste.