Kategorija:

Piedzīvojumu un adrenalīna kārajiem trešdien, 13. jūlija vakarā tika piedāvāts startēt Jēkabpils Mežaparkā tradicionālajā Tautas triatlona stafetē, kurā dažāda vecuma komandas sacentās trīs disciplīnās – peldēšanā (100m), velobraukšanā (6,5km) un skriešanā (2km). Preiļu entuziastu grupas, bruņojušās ar nepieciešamo ekipējumu un izstrādājot vajadzīgo taktiku uzvarai, devās uz Jēkabpili, kā minēja sacensību organizatori, pēc-adrenalīna, pozitīvām emocijām un gandarījuma finišējot! Kas solīts, tas saņemts!

Apsveicam komandas, kuras uzdrošinājās un vakaru veltīja sportiskai aktivitātei, kā arī komandas, kuru stratēģija un fiziskā sagatavotība ļāva kāpt uz goda pjedestāla. Uzvarētāju komandās startēja: Iveta Belousova, Aleksandrs Poplavskis, Ilze Čamane, Aivars Žugris un nepārspētie aktīvā dzīves veida piekritēji – tēvs un dēls – Valdoņi! Bildēs var vērot, ka dažādās vecuma grupās, bet abas komandas ir medaļnieku godā.  Ar rezultātiem var iepazīties https://www.jekabpilssc.lv

Aicinu Preiļu novada iedzīvotājus pievienoties aktīvistu pulciņam, meklējot sev piemērotās sportiskās aktivitātes, piedaloties tajās un daloties ar savu pozitīvo pieredzi. Tādā veidā varam vairot priecīgo cilvēku skaitu, jo sen zināms, ka Tautas sports ir vislabākais antidepresants un enerģijas lādiņš ilgam laikam.

Mārīte Pokšāne
Preiļu novada BJSS pieaugušo sporta pasākumu organizatore

Foto no L.Valdoņa arhīva