Kategorija:

Šī gada 1. aprīlī Preiļos noslēdzās kārtējais Latgales atklātais individuālais čempionāts galda tenisā, kurš tradicionāli notika trijās kārtās. Kopā pa visām kārtām piedalījās 62 dažādi dalībnieki no Rīgas, Aizkraukles, Gulbenes, Madonas, Balviem, Jēkabpils, Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, Līvāniem, Preiļiem, kā arī no Lietuvas pilsētām Utenas, Rokišķiem un Viļņas.

Kopvērtējumā vīriešu grupā 1. vietu izcīnīja Deniss Vasiļjevs no Rēzeknes, otrajā vietā ierindojās mājinieks Ainārs Mūrnieks un trešajā vietā palika Kornelijus Skryte no Lietuvas.

Sievietēm: pirmajā vietā – Linda Laduse no Rēzeknes, otrajā – Vera Gurtajute no Daugavpils un trešajā palika preiliete Nellija Afanasjeva.

Veterāniem: 40 gadi+ pirmajā vietā Arūnas Petruškevičius no Lietuvas, otrajā vietā ierindojās Eduards Stefanovičs no Daugavpils un trešo vietu izcīnīja Mindaugas Šedys no Lietuvas.

Veterāniem 60 gadi+ pirmais -Sergejs Kritenko no Krāslavas, otrais -mājinieks Viktors Martinovs, trešais -Anatolijs Bikuļčs no Daugavpils

Veterāniem 70 gadi+ pirmais- Rihards Jēcis no Aizkraukles, otrais- Andrejs Rešetņikovs no Rēzeknes, trešais- Anatolijs Krasņakovs no Daugavpils.

 

Pasākuma organizators Voldemārs Limanis.

Foto no dalībnieku arhīva