Categories:

2022.gada 30. aprīlī notika Jēkabpils novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupas sportistiem. Čempionāts bija veltīts soļotāja Pētera Zeltiņa, lodes grūdēja Jura Bērziņa un izcila skolotāja – trenera Franča Sjomkāna piemiņai.

Vairākiem audzēkņiem slimības dēļ nācās izlaist šīs sacensības. Piedalījās treneru M.Pokšānes, J.Upenieka un V.Neištadtes  audzēkņi. Sacensības pulcēja daudz dalībnieku, tai skaitā arī tuvāko Lietuvas sporta skolu audzēkņus.

Mūsu audzēkņi cīnījās labi, uzlaboja personīgos rezultātus un ieguva divas godalgotas vietas.

Gustavs Eriņš lodes grūšanā izcīnīja 2. vietu. Dans Puduls 3000 m soļošanā izcīnīja 2. vietu.

Finālos iekļuva 100 m Oļegs Seleckis, Linda Indrikova. Lodes grūšanā Kristiāns Ričards Kudeika un Anastasija Leitāne. Bet tikt pie medaļām viņiem pietrūka veiksmes.

Nākamie starti Preiļu un Līvānu novadu skolu sacensībās vieglatlētikā. Vēlam tikt iesaistītiem  savu skolu komandās un veiksmīgi nostartēt.

Preiļu novada BJSS treneris
 Jānis Upenieks