Kategorija:

Jau vairākus gadus, izvērtējot gūtos panākumus un sasniegto, tiek sveikti labākie sportisti, sporta skolotāji un treneri.
Nominācijas ir mainījušās, tomēr nemainīgi ir palikuši pamatprincipi: noskaidrot gada labākos sportistus Preiļu novadā, novērtēt ieguldījumu sportā un atzīmēt perspektīvākos jaunos sportistus.

Pasākuma ”Preiļu novada Sporta laureāts” mērķis ir apbalvot sportistus, sporta spēļu komandas ,sporta skolotājus, trenerus par augstvērtīgu rezultātu sasniegšanu jaunatnes un pieaugušo sportā, informēt sabiedrību par sportiskajiem sasniegumiem attiecīgajā gadā, kā arī stimulēt sportistus startiem sacensībās un rezultātu izaugsmei. Pateikt paldies aktīvajiem senioriem, bērniem, sporta entuziastiem un tautas sporta aktīvistiem – visiem kas nesuši Preiļu novada vārdu Latvijā un Pasaulē.
Lai mēs kopīgi varētu izcelt pagājušā gada spilgtākos brīžus un augstākos sasniegumus, aicinām ikvienu – gan trenerus, gan klubu vadītājus, gan sportistus līdz 23. janvārim iesniegt pieteikuma anketu par 2023. gadu, kurā ir īss raksturojums par nomināntu un atspoguļotas nozīmīgākās sacensības un sasniegumi Latvijā, Baltijā, Eiropā un Pasaulē.

”Preiļu novada Sporta laureāts 2023” nolikums (pdf)

Pieteikuma anketa (docx)

Anketas, lūdzu, sūtīt uz e-pastu: preilubjss@preili.lv

Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktors
Edgars Vaivods